Folkrace / Folkrace

Finaal / Finals


Pooleli / In progress
Alguse aeg / Start time: 19:21
Lõpu aeg / End time:
Nr Võistkond / Team Robot Sõit 1 / Race 1 Sõit 2 / Race 2 Sõit 3 / Race 3 Punktid / Points Koht
350 TTÜ Robotiklubi Sanchez 6 0 8 14 1
1036 PRK Jaguar 0 3 4 7 3
490 PRK MoricsV6 2 9 -2 9 2
1058 TMC Robotics WallDestroyer 1 1 0 2 5
937 Valkyre Valkyre -1 5 2 6 4

Voor 2, alagrupp 1 / Round 2, group 1


Lõppenud / Finished
Alguse aeg / Start time: 18:06
Lõpu aeg / End time: 18:07
Nr Võistkond / Team Robot Sõit 1 / Race 1 Sõit 2 / Race 2 Sõit 3 / Race 3 Punktid / Points Edasi / Winners
1451 VKHK FOX -1 0 0 -1
1489 TurboTigu3 Miku3 -1 1 1 1
937 Valkyre Valkyre 0 1 2 3 X
491 PRK MoricsV7 -3 1 -1 -3
869 Mukud Dagö 0 0 -1 -1

Voor 2, alagrupp 2 / Round 2, group 2


Lõppenud / Finished
Alguse aeg / Start time: 18:20
Lõpu aeg / End time: 18:24
Nr Võistkond / Team Robot Sõit 1 / Race 1 Sõit 2 / Race 2 Sõit 3 / Race 3 Punktid / Points Edasi / Winners
1447 TurboTigu Miku -2 1 0 -1
288 SIG Mustela nigripes -2 6 0 4
1448 TurboTigu2 Miku2 -2 3 0 1
292 SIG Rēgs -4 6 5 7
490 PRK MoricsV6 -5 6 10 11 X

Voor 2, alagrupp 3 / Round 2, group 3


Lõppenud / Finished
Alguse aeg / Start time: 18:41
Lõpu aeg / End time: 18:48
Nr Võistkond / Team Robot Sõit 1 / Race 1 Sõit 2 / Race 2 Sõit 3 / Race 3 Punktid / Points Edasi / Winners
890 Robopartans Izak's Team Tesla Model I RBP -2 0 3 1
101 Kallurid Kukkuja -1 0 0 -1
749 PRK MoricsV8 -2 1 1 0
500 Robotu Skola / PRK BLEDIS-2 -2 -2 2 -2
1036 PRK Jaguar 3 5 4 12 X

Voor 2, alagrupp 4 / Round 2, group 4


Lõppenud / Finished
Alguse aeg / Start time: 18:56
Lõpu aeg / End time: 18:57
Nr Võistkond / Team Robot Sõit 1 / Race 1 Sõit 2 / Race 2 Sõit 3 / Race 3 Punktid / Points Edasi / Winners
354 TTÜ Robotiklubi Manuel -1 1 0 0
291 SIG Traktors -4 0 5 1
295 SIG Ailurus fulgen 0 0 -1 -1
294 SIG Mežonis 0 -2 0 -2
1058 TMC Robotics WallDestroyer 0 4 -1 3 X

Voor 2, alagrupp 5 / Round 2, group 5


Lõppenud / Finished
Alguse aeg / Start time: 19:10
Lõpu aeg / End time: 19:15
Nr Võistkond / Team Robot Sõit 1 / Race 1 Sõit 2 / Race 2 Sõit 3 / Race 3 Punktid / Points Edasi / Winners
496 Robotu Skola / PRK BLEDIS-1 -4 -6 -1 -11
378 Stockholms robotförening Buffe12 0 0 2 2
498 Robotu Skola / PRK NO BLEDIS (Mach) 3 5 3 11
353 TTÜ Robotiklubi Ludwig 0 3 0 3
350 TTÜ Robotiklubi Sanchez 6 5 1 12 X

Voor 1, alagrupp 1 / Round 1, group 1


Lõppenud / Finished
Alguse aeg / Start time: 11:27
Lõpu aeg / End time: 11:30
Nr Võistkond / Team Robot Sõit 1 / Race 1 Sõit 2 / Race 2 Sõit 3 / Race 3 Punktid / Points Edasi / Winners
430 Robopartans HTI Sonic the HedgeBlock RBP 1 -1 -3 -3
298 SIG Dampis 0 -4 -5 -9
22 Skulls Jocker -1 0 0 -1
283 SIG Diceros bicornis 1 1 0 2
1447 TurboTigu Miku 3 1 0 4 X

Voor 1, alagrupp 2 / Round 1, group 2


Lõppenud / Finished
Alguse aeg / Start time: 11:41
Lõpu aeg / End time: 11:50
Nr Võistkond / Team Robot Sõit 1 / Race 1 Sõit 2 / Race 2 Sõit 3 / Race 3 Punktid / Points Edasi / Winners
292 SIG Rēgs 11 11 9 31 X
650 Isehakanud Insenerid Kolumbus Krisostomus -99 -99
1550 2xR Lumehelbeke 1 -3 0 -2
1183 iSmart Dumbledore 0 -1 0 -1
222 Maron M3 -1 -1 -1 -3

Voor 1, alagrupp 3 / Round 1, group 3


Lõppenud / Finished
Alguse aeg / Start time: 12:06
Lõpu aeg / End time: 17:33
Nr Võistkond / Team Robot Sõit 1 / Race 1 Sõit 2 / Race 2 Sõit 3 / Race 3 Punktid / Points Edasi / Winners
569 Robopartans RKN N Niki's car RBP 1 0 -1 0
294 SIG Mežonis 6 0 2 8 X
423 TTHK Super-Hyper-Duper -1 0 0 -1
527 PTR Tambet -2 0 -2 -4
500 Robotu Skola / PRK BLEDIS-2 5 -1 -2 2 X

Voor 1, alagrupp 4 / Round 1, group 4


Lõppenud / Finished
Alguse aeg / Start time: 12:21
Lõpu aeg / End time: 12:22
Nr Võistkond / Team Robot Sõit 1 / Race 1 Sõit 2 / Race 2 Sõit 3 / Race 3 Punktid / Points Edasi / Winners
717 KTU SMD Atlas 0 1 1 2
1542 Siauliai Robotics Club Ball 0 1 -1 0
293 SIG Osmoderma eremita 0 0 -3 -3
1126 Siauliai Robotics Club mBot DN -1 0 0 -1
1489 TurboTigu3 Miku3 1 3 1 5 X

Voor 1, alagrupp 5 / Round 1, group 5


Lõppenud / Finished
Alguse aeg / Start time: 12:39
Lõpu aeg / End time: 12:40
Nr Võistkond / Team Robot Sõit 1 / Race 1 Sõit 2 / Race 2 Sõit 3 / Race 3 Punktid / Points Edasi / Winners
250 Sõltumatute Robotiehitajate Ühing Kulgur 0 -2 -1 -3
495 Rakke Robootikud Folkloor 0 0 0 0
1058 TMC Robotics WallDestroyer 2 0 0 2 X
196 Skerlar Lt. Fol Kraze 0 -1 0 -1
1139 Siauliai Robotics Club mBot NK 0 0 0 0

Voor 1, alagrupp 6 / Round 1, group 6


Lõppenud / Finished
Alguse aeg / Start time: 12:55
Lõpu aeg / End time: 17:27
Nr Võistkond / Team Robot Sõit 1 / Race 1 Sõit 2 / Race 2 Sõit 3 / Race 3 Punktid / Points Edasi / Winners
175 Katariina Laiskloom 0 1 0 1
489 PRK MoricsV5 2 -3 -3 -4
288 SIG Mustela nigripes 1 4 4 9 X
431 Robopartans ELM The big Kravichka RBP -2 2 2 2
1036 PRK Jaguar 1 3 -1 3 X

Voor 1, alagrupp 7 / Round 1, group 7


Lõppenud / Finished
Alguse aeg / Start time: 13:11
Lõpu aeg / End time: 13:15
Nr Võistkond / Team Robot Sõit 1 / Race 1 Sõit 2 / Race 2 Sõit 3 / Race 3 Punktid / Points Edasi / Winners
712 Made in Space Väntvõll 0 0 0 0
546 PRK Shark 0 0 0 0
291 SIG Traktors 5 1 5 11 X
1184 iSmart Jupiter -1 0 0 -1
668 Robopartans BotBot MitkoBot RBP -3 -2 -1 -6

Voor 1, alagrupp 8 / Round 1, group 8


Lõppenud / Finished
Alguse aeg / Start time: 13:23
Lõpu aeg / End time: 13:38
Nr Võistkond / Team Robot Sõit 1 / Race 1 Sõit 2 / Race 2 Sõit 3 / Race 3 Punktid / Points Edasi / Winners
1128 Siauliai Robotics Club mBot KV -1 -99 -99 -199
869 Mukud Dagö 1 0 0 1 X
1503 Duck on a River URVe 0 -1 -1 -2
1056 TMC Robotics CirclePower 0 0 0 0
300 SHEZZA WALL-E=mc^2 0 0 0 0

Voor 1, alagrupp 9 / Round 1, group 9


Lõppenud / Finished
Alguse aeg / Start time: 13:56
Lõpu aeg / End time: 13:57
Nr Võistkond / Team Robot Sõit 1 / Race 1 Sõit 2 / Race 2 Sõit 3 / Race 3 Punktid / Points Edasi / Winners
962 BNTU Pimp 0 0 0 0
16 Rakke Robootikud Roosi -2 0 0 -2
432 Robopartans Human Bots Konstantionos's robot RBP -3 -3 -1 -7
143 Sonic100 Sonic100 0 0 -1 -1
350 TTÜ Robotiklubi Sanchez 7 -5 0 2 X

Voor 1, alagrupp 10 / Round 1, group 10


Lõppenud / Finished
Alguse aeg / Start time: 14:17
Lõpu aeg / End time: 14:18
Nr Võistkond / Team Robot Sõit 1 / Race 1 Sõit 2 / Race 2 Sõit 3 / Race 3 Punktid / Points Edasi / Winners
251 Sõltumatute Robotiehitajate Ühing Kilpkonn 0 0 0 0
1120 Siauliai Robotics Club Mad Bird 0 0 1 1
413 Victory FastBot -2 0 -1 -3
724 KTU SMD Bob 0 0 0 0
295 SIG Ailurus fulgen -2 0 8 6 X

Voor 1, alagrupp 11 / Round 1, group 11


Lõppenud / Finished
Alguse aeg / Start time: 14:43
Lõpu aeg / End time: 14:44
Nr Võistkond / Team Robot Sõit 1 / Race 1 Sõit 2 / Race 2 Sõit 3 / Race 3 Punktid / Points Edasi / Winners
252 Sõltumatute Robotiehitajate Ühing Monster -1 -1 0 -2
1182 iSmart Zeus 0 0 0 0
683 Robopartans BoAnMag2005 Runner -3 -3 -1 -7
113 chac netica buluc 0 0 0 0
749 PRK MoricsV8 6 0 2 8 X

Voor 1, alagrupp 12 / Round 1, group 12


Lõppenud / Finished
Alguse aeg / Start time: 15:05
Lõpu aeg / End time: 17:27
Nr Võistkond / Team Robot Sõit 1 / Race 1 Sõit 2 / Race 2 Sõit 3 / Race 3 Punktid / Points Edasi / Winners
890 Robopartans Izak's Team Tesla Model I RBP 1 2 1 4 X
892 VMG_F Suvakas 0 -1 0 -1
286 SIG Pan paniscus 0 0 0 0
937 Valkyre Valkyre 2 2 2 6 X
1514 Shiauliu JTC Steelbot 1 -1 -1 -1

Voor 1, alagrupp 13 / Round 1, group 13


Lõppenud / Finished
Alguse aeg / Start time: 15:26
Lõpu aeg / End time: 15:27
Nr Võistkond / Team Robot Sõit 1 / Race 1 Sõit 2 / Race 2 Sõit 3 / Race 3 Punktid / Points Edasi / Winners
816 NKG Ares 0 -1 0 -1
833 grr/böö Vormel 1 0 0 -1 -1
490 PRK MoricsV6 8 4 7 19 X
856 Desperado OÜ Roby -1 0 -1 -2
772 Mutrid Ott T -1 0 -1 -2

Voor 1, alagrupp 14 / Round 1, group 14


Lõppenud / Finished
Alguse aeg / Start time: 15:43
Lõpu aeg / End time: 15:45
Nr Võistkond / Team Robot Sõit 1 / Race 1 Sõit 2 / Race 2 Sõit 3 / Race 3 Punktid / Points Edasi / Winners
766 Küberkarud Kakerdaja 0 0 -2 -2
1471 KTU SMD WoodBot 0 0 0 0
1448 TurboTigu2 Miku2 3 -1 0 2 X
1137 Siauliai Robotics Club mBot RM 0 0 0 0
926 Rakke Robootikud Hanzo -2 -1 0 -3

Voor 1, alagrupp 15 / Round 1, group 15


Lõppenud / Finished
Alguse aeg / Start time: 16:00
Lõpu aeg / End time: 16:01
Nr Võistkond / Team Robot Sõit 1 / Race 1 Sõit 2 / Race 2 Sõit 3 / Race 3 Punktid / Points Edasi / Winners
101 Kallurid Kukkuja 0 0 0 0 X
656 Skulls Baby Driver -1 0 0 -1
120 Maksumaksiad Maks -2 -4 -2 -8
639 KTU SMD ZN-0AD 0 0 -2 -2
1168 #MakeAmerikaGreatAgain Donald The Duck -1 0 0 -1

Voor 1, alagrupp 16 / Round 1, group 16


Lõppenud / Finished
Alguse aeg / Start time: 16:16
Lõpu aeg / End time: 16:17
Nr Võistkond / Team Robot Sõit 1 / Race 1 Sõit 2 / Race 2 Sõit 3 / Race 3 Punktid / Points Edasi / Winners
1181 THIS IS MADE OF BRICKS URR -2 -1 -1 -4
114 919 netica Don Porfirio 2 -4 2 0
652 21. Racer Racer -4 -4 -4 -12
487 PRK MoricsV4 4 -7 3 0
498 Robotu Skola / PRK NO BLEDIS (Mach) 1 0 2 3 X

Voor 1, alagrupp 17 / Round 1, group 17


Lõppenud / Finished
Alguse aeg / Start time: 16:33
Lõpu aeg / End time: 16:37
Nr Võistkond / Team Robot Sõit 1 / Race 1 Sõit 2 / Race 2 Sõit 3 / Race 3 Punktid / Points Edasi / Winners
716 KTU SMD Hal9000 -1 0 0 -1
504 NNM Volli 0 -1 0 -1
1451 VKHK FOX 1 0 0 1 X
405 Rakke Robootikud 4x4 Velle 0 0 0 0
285 SIG Pongo abelii 0 0 0 0

Voor 1, alagrupp 18 / Round 1, group 18


Lõppenud / Finished
Alguse aeg / Start time: 16:50
Lõpu aeg / End time: 16:55
Nr Võistkond / Team Robot Sõit 1 / Race 1 Sõit 2 / Race 2 Sõit 3 / Race 3 Punktid / Points Edasi / Winners
491 PRK MoricsV7 2 1 0 3 X
1310 Rakke Robootikud FolkR -2 -2 0 -4
636 BeWitch Captain RunAway 0 0 0 0
523 MMM Mahe -1 0 0 -1
1030 Robotu Skola Speed Racer -2 -1 -1 -4

Voor 1, alagrupp 19 / Round 1, group 19


Lõppenud / Finished
Alguse aeg / Start time: 17:06
Lõpu aeg / End time: 17:27
Nr Võistkond / Team Robot Sõit 1 / Race 1 Sõit 2 / Race 2 Sõit 3 / Race 3 Punktid / Points Edasi / Winners
353 TTÜ Robotiklubi Ludwig 2 1 1 4 X
472 Tänavsuu Põrra-põrra 2.0 2 -2 0 0
510 2xR Lontu õel kaksikvend 0 1 -3 -2
496 Robotu Skola / PRK BLEDIS-1 5 4 -1 8 X
1493 Skulls Porcupine 1 0 -1 0

Voor 1, alagrupp 20 / Round 1, group 20


Lõppenud / Finished
Alguse aeg / Start time: 17:23
Lõpu aeg / End time: 17:24
Nr Võistkond / Team Robot Sõit 1 / Race 1 Sõit 2 / Race 2 Sõit 3 / Race 3 Punktid / Points Edasi / Winners
354 TTÜ Robotiklubi Manuel 3 0 0 3 X
640 KTU SMD AISA Knight Rider V1.0 0 -1 -1 -2
1424 Vulkanas Vulkanas 0 0 0 0
373 Team Zero Groot 0 0 0 0

Voor 1, alagrupp 21 / Round 1, group 21


Lõppenud / Finished
Alguse aeg / Start time: 17:43
Lõpu aeg / End time: 17:45
Nr Võistkond / Team Robot Sõit 1 / Race 1 Sõit 2 / Race 2 Sõit 3 / Race 3 Punktid / Points Edasi / Winners
378 Stockholms robotförening Buffe12 3 2 -4 1 X
282 SIG Spoks 0 0 0 0
112 AGUACATITOS NETICA GUACAMOLITO 0 0 0 0
290 SIG Ateles paniscus 0 -1 0 -1


Tulemuste csv


www.robotex.ee