Folkrace / Folkrace

Voor 1, alagrupp 1 / Round 1, group 1


Lõppenud / Finished
Alguse aeg / Start time: 10:40
Lõpu aeg / End time: 10:53
Nr Võistkond / Team Robot Sõit 1 / Race 1 Sõit 2 / Race 2 Sõit 3 / Race 3 Punktid / Points Edasi / Winners
284 TTÜ Robotiklubi Sanchez 4 11 -3 12 X
1125 Rakke Robootikud Ats -1 0 0 -1
1213 Neinar Cancer 0 0 0 0
1215 MT.Lab MT.FastAndFurious 0 0 0 0
411 KTU SMD Bulvė 0 -1 0 -1

Voor 1, alagrupp 2 / Round 1, group 2


Lõppenud / Finished
Alguse aeg / Start time: 10:49
Lõpu aeg / End time: 11:05
Nr Võistkond / Team Robot Sõit 1 / Race 1 Sõit 2 / Race 2 Sõit 3 / Race 3 Punktid / Points Edasi / Winners
1189 ISMART acer 0 -1 0 -1
908 Preilu RK Mach 0 0 1 1
990 TAR meeskond Trall 1 0 0 1
853 Preilu RK Morics V2 -7 -1 4 -4
370 SIG Rēgs 0 5 1 6 X

Voor 1, alagrupp 3 / Round 1, group 3


Lõppenud / Finished
Alguse aeg / Start time: 11:04
Lõpu aeg / End time: 11:22
Nr Võistkond / Team Robot Sõit 1 / Race 1 Sõit 2 / Race 2 Sõit 3 / Race 3 Punktid / Points Edasi / Winners
747 Rakke Robootikud Tank 0 -1 0 -1
922 RobotuSkola Shadow Fox 0 0 0 0
665 KPG KPG FR4 0 -1 0 -1
855 Preilu RK Morics V4 4 -2 -1 1 X

Voor 1, alagrupp 4 / Round 1, group 4


Lõppenud / Finished
Alguse aeg / Start time: 11:21
Lõpu aeg / End time: 11:37
Nr Võistkond / Team Robot Sõit 1 / Race 1 Sõit 2 / Race 2 Sõit 3 / Race 3 Punktid / Points Edasi / Winners
419 Väike-Maarja Dilidon 0 0 0 0
1068 Mark Hustler 1 0 0 1 X
116 Dangerous Carrix 0 0 0 0
539 Rakke Robootikud Joonik 0 0 0 0
1063 TTÜ Robotiklubi Don Tortuga -1 -1 -2 -4

Voor 1, alagrupp 5 / Round 1, group 5


Lõppenud / Finished
Alguse aeg / Start time: 11:36
Lõpu aeg / End time: 11:52
Nr Võistkond / Team Robot Sõit 1 / Race 1 Sõit 2 / Race 2 Sõit 3 / Race 3 Punktid / Points Edasi / Winners
662 KPG KPG FR2 2 0 0 2 X
660 KPG KPG FR1 0 0 0 0
899 Preilu RK Lee -3 0 0 -3
368 SIG Dēmons -2 -1 0 -3
1115 ÄraplÄra Donald the duck 0 -1 0 -1

Voor 1, alagrupp 6 / Round 1, group 6


Lõppenud / Finished
Alguse aeg / Start time: 11:51
Lõpu aeg / End time: 12:13
Nr Võistkond / Team Robot Sõit 1 / Race 1 Sõit 2 / Race 2 Sõit 3 / Race 3 Punktid / Points Edasi / Winners
63 IT-Vennad Monster 0 0 0 0
850 Preilu RK Maksis 0 -2 -3 -5
143 Mikk Mug Vulpes -2 -1 -1 -4
1161 Team Zero Groot 0 -1 0 -1 X
392 Just4Fun 5LV10 -1 0 0 -1

Voor 1, alagrupp 7 / Round 1, group 7


Lõppenud / Finished
Alguse aeg / Start time: 12:07
Lõpu aeg / End time: 12:32
Nr Võistkond / Team Robot Sõit 1 / Race 1 Sõit 2 / Race 2 Sõit 3 / Race 3 Punktid / Points Edasi / Winners
150 Dielektrikud Radioaktiivne seep 0 1 -1 0
907 Preilu RK D3XT3R$ 0 0 0 0
119 Päikesevalgus Päikesekiired -1 0 0 -1
669 Robotic Team Hoonicorn -3 -2 0 -5
64 IT-Vennad Kulgur 2 0 1 3 X

Voor 1, alagrupp 8 / Round 1, group 8


Lõppenud / Finished
Alguse aeg / Start time: 12:27
Lõpu aeg / End time: 12:41
Nr Võistkond / Team Robot Sõit 1 / Race 1 Sõit 2 / Race 2 Sõit 3 / Race 3 Punktid / Points Edasi / Winners
467 Rakke Robootikud Hiir -1 1 1 1
297 TTÜ Robotiklubi Ludwig 2 0 1 3 X
206 2XR Lontu -1 1 1 1
1042 Rakke Robootikud Predator 0 0 0 0
740 MHp-15 Fox 0 0 0 0

Voor 1, alagrupp 9 / Round 1, group 9


Lõppenud / Finished
Alguse aeg / Start time: 12:41
Lõpu aeg / End time: 12:55
Nr Võistkond / Team Robot Sõit 1 / Race 1 Sõit 2 / Race 2 Sõit 3 / Race 3 Punktid / Points Edasi / Winners
369 SIG Zvērs -1 0 3 2 X
366 SIG Mežonis 0 0 0 0
935 BNTU Robotics Team MROBOT 0 0 0 0
146 amatöörid Miilo -1 0 0 -1
365 SIG Traktors 0 0 0 0

Voor 1, alagrupp 10 / Round 1, group 10


Lõppenud / Finished
Alguse aeg / Start time: 12:55
Lõpu aeg / End time: 13:24
Nr Võistkond / Team Robot Sõit 1 / Race 1 Sõit 2 / Race 2 Sõit 3 / Race 3 Punktid / Points Edasi / Winners
427 21EG LOSI 1 1 0 2 X
354 KG Väikesed Müüd Epsilon 0 0 0 0
664 KPG KPG FR3 0 0 0 0
737 Saku Huvikeskus - Põrra-Põrra Põrra-Põrra 0 1 0 1
155 MarArt Boris 0 2 0 2

Voor 1, alagrupp 11 / Round 1, group 11


Lõppenud / Finished
Alguse aeg / Start time: 13:30
Lõpu aeg / End time: 13:44
Nr Võistkond / Team Robot Sõit 1 / Race 1 Sõit 2 / Race 2 Sõit 3 / Race 3 Punktid / Points Edasi / Winners
843 TMC robotics RobotFriend 0 0 0 0
234 Robenson Olimpys -1 -1 0 -2
124 meie mina 0 0 0 0
66 IT-Vennad Kilpkonn 0 0 0 0
27 JO Jo3 2 2 2 6 X

Voor 1, alagrupp 12 / Round 1, group 12


Lõppenud / Finished
Alguse aeg / Start time: 13:43
Lõpu aeg / End time: 13:58
Nr Võistkond / Team Robot Sõit 1 / Race 1 Sõit 2 / Race 2 Sõit 3 / Race 3 Punktid / Points Edasi / Winners
635 Made in Space Laiskloom 0 1 0 1
1212 Dragons Earth Dragon 0 0 1 1
947 TTÜ Robotiklubi Raupenschlepper Ost 0 2 -1 1
371 SIG Spoks 4 0 2 6 X
552 KTU SMD Mauzer -4 -3 0 -7

Voor 1, alagrupp 13 / Round 1, group 13


Lõppenud / Finished
Alguse aeg / Start time: 13:58
Lõpu aeg / End time: 15:29
Nr Võistkond / Team Robot Sõit 1 / Race 1 Sõit 2 / Race 2 Sõit 3 / Race 3 Punktid / Points Edasi / Winners
1211 Ismart WinterFell 0 0 1 1
154 OOMIPOOD ROBI 0 0 0 0
999 Robotu Skola Cube Quattro 6 0 0 6 X
49 Maxxlife Robot RoboRover M1 0 0 0 0

Voor 1, alagrupp 14 / Round 1, group 14


Lõppenud / Finished
Alguse aeg / Start time: 14:23
Lõpu aeg / End time: 14:36
Nr Võistkond / Team Robot Sõit 1 / Race 1 Sõit 2 / Race 2 Sõit 3 / Race 3 Punktid / Points Edasi / Winners
403 KTU SMD Folkmate 1 0 0 1 X
413 KTU SMD Magic Man 0 0 -1 -1
1126 Rakke Robootikud Turbo 0 0 0 0
396 KTU SMD SatnaM -1 0 0 -1

Voor 1, alagrupp 15 / Round 1, group 15


Lõppenud / Finished
Alguse aeg / Start time: 14:36
Lõpu aeg / End time: 15:05
Nr Võistkond / Team Robot Sõit 1 / Race 1 Sõit 2 / Race 2 Sõit 3 / Race 3 Punktid / Points Edasi / Winners
811 Rakke Robootikud Pro -1 0 0 -1
399 KTU SMD SanobruV1 0 0 0 0 X
65 IT-Vennad Tainas 0 0 -1 -1
965 M&G Robo VäleHiir -1 -1 0 -2

Voor 1, alagrupp 16 / Round 1, group 16


Lõppenud / Finished
Alguse aeg / Start time: 14:51
Lõpu aeg / End time: 15:20
Nr Võistkond / Team Robot Sõit 1 / Race 1 Sõit 2 / Race 2 Sõit 3 / Race 3 Punktid / Points Edasi / Winners
115 NFRT Figaro 0 0 0 0
330 Nõmme noortemaja 1 Volli 0 0 1 1 X
363 KG Suured Muumid Cervus 0 0 0 0
1073 Mattias Dungeon Master 0 0 0 0
48 Nõtked robootikud Vinge Vedur 0 0 0 0

Voor 2, alagrupp 1 / Round 2, group 1


Lõppenud / Finished
Alguse aeg / Start time: 15:40
Lõpu aeg / End time: 15:57
Nr Võistkond / Team Robot Sõit 1 / Race 1 Sõit 2 / Race 2 Sõit 3 / Race 3 Punktid / Points Edasi / Winners
1161 Team Zero Groot 0 0 0 0
369 SIG Zvērs 6 2 7 15
399 KTU SMD SanobruV1 -1 3 2 4
284 TTÜ Robotiklubi Sanchez 11 -2 12 21 X

Voor 2, alagrupp 2 / Round 2, group 2


Lõppenud / Finished
Alguse aeg / Start time: 15:56
Lõpu aeg / End time: 16:27
Nr Võistkond / Team Robot Sõit 1 / Race 1 Sõit 2 / Race 2 Sõit 3 / Race 3 Punktid / Points Edasi / Winners
403 KTU SMD Folkmate 0 -1 -2 -3
1068 Mark Hustler 0 0 0 0
427 21EG LOSI 0 0 0 0
371 SIG Spoks 3 5 4 12 X

Voor 2, alagrupp 3 / Round 2, group 3


Lõppenud / Finished
Alguse aeg / Start time: 16:01
Lõpu aeg / End time: 16:15
Nr Võistkond / Team Robot Sõit 1 / Race 1 Sõit 2 / Race 2 Sõit 3 / Race 3 Punktid / Points Edasi / Winners
27 JO Jo3 2 2 2 6
297 TTÜ Robotiklubi Ludwig -1 -1 2 0
999 Robotu Skola Cube Quattro -1 0 5 4
855 Preilu RK Morics V4 -2 7 6 11 X

Voor 2, alagrupp 4 / Round 2, group 4


Lõppenud / Finished
Alguse aeg / Start time: 16:27
Lõpu aeg / End time: 16:40
Nr Võistkond / Team Robot Sõit 1 / Race 1 Sõit 2 / Race 2 Sõit 3 / Race 3 Punktid / Points Edasi / Winners
662 KPG KPG FR2 1 0 0 1
330 Nõmme noortemaja 1 Volli 2 2 2 6
64 IT-Vennad Kulgur 1 1 -1 1
370 SIG Rēgs 2 4 9 15 X

Finaal / Finals


Pooleli / In progress
Alguse aeg / Start time: 16:45
Lõpu aeg / End time:
Nr Võistkond / Team Robot Sõit 1 / Race 1 Sõit 2 / Race 2 Sõit 3 / Race 3 Punktid / Points
855 Preilu RK Morics V4 3 1 -1 3
371 SIG Spoks 1 3 5 9
284 TTÜ Robotiklubi Sanchez 10 -5 0 5
370 SIG Rēgs 5 3 -1 7


Tulemuste csv


www.robotex.ee