Mini Sumo / Mini Sumo

Vaata võistluspuud

Alagrupp 1 / Group 1


Lõppenud / Finished
Alguse aeg / Start time: 10:44
Lõpu aeg / End time: 12:10
Number Võistkond
Team
Robot 1 2 3 4 5 6 7 8 Punktid
Points
Koht
Place
91 Klaipėda University Robotics Club Independence 1 3

2 : 0
0

1 : 2
0

1 : 2
0

0 : 2
0

0 : 2
0

0 : 2
3

2 : 1
6 7
1172 TJN3 Jarik 2 0

0 : 2
0

0 : 2
3

2 : 0
0

1 : 2
0

0 : 2
0

0 : 2
3

2 : 0
6 5
72 SquareRobo RG junior 3 3

2 : 1
3

2 : 0
3

2 : 0
0

0 : 2
0

1 : 2
3

2 : 1
0

0 : 2
12 4
1176 TJN7 Ulma 4 3

2 : 1
0

0 : 2
0

0 : 2
0

0 : 2
0

0 : 2
0

0 : 2
3

2 : 1
6 6
18 Robotu Skola PoweRiga 5 3

2 : 0
3

2 : 1
3

2 : 0
3

2 : 0
3

2 : 0
0

0 : 2
3

2 : 0
18 1
98 Klaipėda University Robotics Club Schevron 5 6 3

2 : 0
3

2 : 0
3

2 : 1
3

2 : 0
0

0 : 2
3

2 : 0
3

2 : 1
18 2
19 Robotu Skola scorpion 7 3

2 : 0
3

2 : 0
0

1 : 2
3

2 : 0
3

2 : 0
0

0 : 2
3

2 : 0
15 3
99 Klaipėda University Robotics Club Schevron 6 8 0

1 : 2
0

0 : 2
3

2 : 0
0

1 : 2
0

0 : 2
0

1 : 2
0

0 : 2
3 8

Alagrupp 2 / Group 2


Lõppenud / Finished
Alguse aeg / Start time: 10:52
Lõpu aeg / End time: 12:10
Number Võistkond
Team
Robot 1 2 3 4 5 6 7 8 Punktid
Points
Koht
Place
1179 Auseklis1 Sum0 1 3

2 : 1
0

1 : 2
0

1 : 2
0

0 : 2
0

0 : 2
0

0 : 2
0

1 : 2
3 7
1174 TJN5 Elma 2 0

1 : 2
0

1 : 2
0

1 : 2
0

0 : 2
0

1 : 2
0

1 : 2
0

1 : 2
0 8
95 Klaipėda University Robotics Club Schevron 3 3 3

2 : 1
3

2 : 1
3

2 : 0
0

0 : 2
3

2 : 0
3

2 : 0
3

2 : 0
18 1
1170 TJN1 BigMac 4 3

2 : 1
3

2 : 1
0

0 : 2
0

0 : 2
0

0 : 2
3

2 : 0
0

0 : 2
9 5
339 Robotu Skola eagle 5 3

2 : 0
3

2 : 0
3

2 : 0
3

2 : 0
0

0 : 2
3

2 : 0
3

2 : 0
18 3
94 Klaipėda University Robotics Club Schevron 2 6 3

2 : 0
3

2 : 1
0

0 : 2
3

2 : 0
3

2 : 0
3

2 : 1
3

2 : 0
18 2
1158 Šiauliai Robotics Club bulius 7 3

2 : 0
3

2 : 1
0

0 : 2
0

0 : 2
0

0 : 2
0

1 : 2
0

1 : 2
6 6
879 Preilu RK caLypso 8 3

2 : 1
3

2 : 1
0

0 : 2
3

2 : 0
0

0 : 2
0

0 : 2
3

2 : 1
12 4

Alagrupp 3 / Group 3


Lõppenud / Finished
Alguse aeg / Start time: 12:10
Lõpu aeg / End time: 13:36
Number Võistkond
Team
Robot 1 2 3 4 5 6 7 8 Punktid
Points
Koht
Place
239 Robotics Club Rob1 1 0

0 : 2
0

0 : 2
0

0 : 2
0

0 : 2
0

0 : 2
0

0 : 2
0

0 : 2
0 8
557 Šiauliai Robotics Club Max88 REM1 2 3

2 : 0
3

2 : 0
3

2 : 0
0

1 : 2
3

2 : 0
3

2 : 0
0

0 : 2
15 3
885 Preilu RK Amur 3 3

2 : 0
0

0 : 2
3

2 : 0
3

2 : 0
3

2 : 0
3

2 : 1
0

0 : 2
15 4
1177 TJN8 Impa 4 3

2 : 0
0

0 : 2
0

0 : 2
0

0 : 2
0

1 : 2
0

0 : 2
0

0 : 2
3 7
560 Šiauliai Robotics Club DNS 22 5 3

2 : 0
3

2 : 1
0

0 : 2
3

2 : 0
3

2 : 0
3

2 : 1
3

2 : 0
18 1
1110 Threedim Steve 6 3

2 : 0
0

0 : 2
0

0 : 2
3

2 : 1
0

0 : 2
0

0 : 2
0

0 : 2
6 6
873 TMC robotics RAbot 7 3

2 : 0
0

0 : 2
0

1 : 2
3

2 : 0
0

1 : 2
3

2 : 0
0

0 : 2
9 5
281 Siauliai University SU-Proton 8 3

2 : 0
3

2 : 0
3

2 : 0
3

2 : 0
0

0 : 2
3

2 : 0
3

2 : 0
18 2

Alagrupp 4 / Group 4


Lõppenud / Finished
Alguse aeg / Start time: 12:10
Lõpu aeg / End time: 13:27
Number Võistkond
Team
Robot 1 2 3 4 5 6 7 8 Punktid
Points
Koht
Place
101 Klaipėda University Robotics Club Schevron 8 1 0

1 : 2
0

1 : 2
0

0 : 2
3

2 : 0
3

2 : 0
3

2 : 0
3

2 : 1
12 5
882 Preilu RK jorex87 2 3

2 : 1
3

2 : 1
3

2 : 1
3

2 : 0
3

2 : 0
3

2 : 0
0

0 : 2
18 1
102 Klaipėda University Robotics Club ZAZU 3 3

2 : 1
0

1 : 2
3

2 : 0
0

1 : 2
3

2 : 0
3

2 : 0
0

0 : 2
12 3
333 SquareRobo Plyta13 4 3

2 : 0
0

1 : 2
0

0 : 2
3

2 : 0
3

2 : 1
3

2 : 0
0

0 : 2
12 4
373 SIG Čista 5 0

0 : 2
0

0 : 2
3

2 : 1
0

0 : 2
3

2 : 0
0

0 : 2
0

0 : 2
6 7
424 Pineapple Sovok 6 0

0 : 2
0

0 : 2
0

0 : 2
0

1 : 2
0

0 : 2
0

0 : 2
0

0 : 2
0 8
97 Klaipėda University Robotics Club Schevron 4 7 0

0 : 2
0

0 : 2
0

0 : 2
0

0 : 2
3

2 : 0
3

2 : 0
3

2 : 0
9 6
835 Preilu RK Jimmy 8 0

1 : 2
3

2 : 0
3

2 : 0
3

2 : 0
3

2 : 0
3

2 : 0
0

0 : 2
15 2

Alagrupp 5 / Group 5


Lõppenud / Finished
Alguse aeg / Start time: 11:49
Lõpu aeg / End time: 16:28
Number Võistkond
Team
Robot 1 2 3 4 5 6 7 8 Punktid
Points
Koht
Place
311 Robotu Skola Zirneklis 1 3

2 : 0
0

0 : 2
0

0 : 2
3

2 : 0
3

2 : 0
3

2 : 1
0

1 : 2
12 4
92 Klaipėda University Robotics Club Destroyer 3000 2 0

0 : 2
0

0 : 2
0

1 : 2
0

0 : 2
0

0 : 2
0

0 : 2
0

0 : 2
0 8
903 Preilu RK Maksis 3 3

2 : 0
3

2 : 0
3

2 : 0
3

2 : 0
3

2 : 1
3

2 : 1
0

0 : 2
18 2
71 SquareRobo RG 4 3

2 : 0
3

2 : 1
0

0 : 2
3

2 : 0
3

2 : 1
3

2 : 0
0

0 : 2
15 3
22 Pith Zubr 5 0

0 : 2
3

2 : 0
0

0 : 2
0

0 : 2
0

0 : 2
0

0 : 2
0

0 : 2
3 7
41 ItLUG - ITALY MiniWoW 6 0

0 : 2
3

2 : 0
0

1 : 2
0

1 : 2
3

2 : 0
3

2 : 1
0

0 : 2
9 5
1175 TJN6 Edra 7 0

1 : 2
3

2 : 0
0

1 : 2
0

0 : 2
3

2 : 0
0

1 : 2
0

0 : 2
6 6
558 Šiauliai Robotics Club Stream REM2 8 3

2 : 1
3

2 : 0
3

2 : 0
3

2 : 0
3

2 : 0
3

2 : 0
3

2 : 0
21 1

Alagrupp 6 / Group 6


Lõppenud / Finished
Alguse aeg / Start time: 11:54
Lõpu aeg / End time: 16:02
Number Võistkond
Team
Robot 1 2 3 4 5 6 7 Punktid
Points
Koht
Place
100 Klaipėda University Robotics Club Schevron 7 1 0

0 : 2
3

2 : 0
3

2 : 1
3

2 : 1
3

2 : 0
0

0 : 2
15 3
905 Preilu RK Muns 2 3

2 : 0
3

2 : 0
3

2 : 0
3

2 : 0
3

2 : 0
3

2 : 0
21 1
307 Garfield Tõukur 3 0

0 : 2
0

0 : 2
0

0 : 2
0

0 : 2
3

2 : 0
0

0 : 2
6 6
432 SquareRobo Lithuanian Block Bot 4 0

1 : 2
0

0 : 2
3

2 : 0
0

0 : 2
3

2 : 0
0

1 : 2
9 5
868 Preilu RK Eclipse 5 0

1 : 2
0

0 : 2
3

2 : 0
3

2 : 0
3

2 : 0
0

0 : 2
12 4
591 Kibo Dajashi 6 0

0 : 2
0

0 : 2
0

0 : 2
0

0 : 2
0

0 : 2
0

0 : 2
3 7
93 Klaipėda University Robotics Club Schevron 1 7 3

2 : 0
0

0 : 2
3

2 : 0
3

2 : 1
3

2 : 0
3

2 : 0
18 2

Alagrupp 7 / Group 7


Lõppenud / Finished
Alguse aeg / Start time: 12:22
Lõpu aeg / End time: 20:46
Number Võistkond
Team
Robot 1 2 3 4 5 6 7 Punktid
Points
Koht
Place
282 TTÜ Robotiklubi Korrektor 1 3

2 : 1
3

2 : 0
0

0 : 2
3

2 : 0
0

1 : 2
0

1 : 2
12 4
1178 TJN9 Edri 2 0

1 : 2
3

2 : 0
0

0 : 2
3

2 : 0
0

0 : 2
0

1 : 2
9 5
631 HBFS HBFS M1 3 0

0 : 2
0

0 : 2
0

0 : 2
0

0 : 2
0

0 : 2
0

1 : 2
3 7
563 Šiauliai Robotics Club Twister 4 3

2 : 0
3

2 : 0
3

2 : 0
0

1 : 2
3

2 : 1
0

0 : 2
15 3
1109 RTU Robotikas klubs Beetle 5 0

0 : 2
0

0 : 2
3

2 : 0
3

2 : 1
0

0 : 2
0

0 : 2
9 6
832 Preilu RK sumoboy 6 3

2 : 1
3

2 : 0
3

2 : 0
0

1 : 2
3

2 : 0
3

2 : 0
18 1
1173 TJN4 Alpha 7 3

2 : 1
3

2 : 1
3

2 : 1
3

2 : 0
3

2 : 0
0

0 : 2
18 2

Alagrupp 8 / Group 8


Lõppenud / Finished
Alguse aeg / Start time: 12:49
Lõpu aeg / End time: 19:55
Number Võistkond
Team
Robot 1 2 3 4 5 6 7 Punktid
Points
Koht
Place
302 MT.Lab MT.Galya 1 0

0 : 2
0

0 : 2
0

0 : 2
0

0 : 2
0

0 : 2
3

2 : 1
6 7
562 Šiauliai Robotics Club Lion 2 3

2 : 0
0

1 : 2
3

2 : 0
0

1 : 2
3

2 : 0
0

1 : 2
12 4
1171 TJN2 Pupsybot 3 3

2 : 0
3

2 : 1
3

2 : 0
0

1 : 2
0

1 : 2
3

2 : 0
15 2
867 TMC robotics Casin 1 4 3

2 : 0
0

0 : 2
0

0 : 2
3

2 : 0
3

2 : 0
3

2 : 0
15 3
1180 Auseklis2 Sum1 5 3

2 : 0
3

2 : 1
3

2 : 1
0

0 : 2
3

2 : 0
3

2 : 0
18 1
561 Šiauliai Robotics Club DoreMix 6 3

2 : 0
0

0 : 2
3

2 : 1
0

0 : 2
0

0 : 2
0

0 : 2
9 6
332 SquareRobo Plyta14 7 0

1 : 2
3

2 : 1
0

0 : 2
0

0 : 2
0

0 : 2
3

2 : 0
9 5


Tulemuste csv


www.robotex.ee